کفسابی

کفسابی ، کفسابی سنگ ، سرامیک ، پارکت ، کفسابی ساختمان های نو ساز ، کفسابی پارکینگ . کفسابی با مناسب ترین هزینه ، هزینه بازدید رایگان .

کفسابی  و سنگ سابی ، خدمات کفسابی ، کفسابی سرامیک ، سنگ سابی و کفسابی کف های سنگی ، کف سابی پارکینگ با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه .

 

کفسابی یا همان سنگسابی در اصطلاح صیقل دادن سنگ است که با برداشتن یک یا چند لایه (به اندازه یک تا پنج میلی متر)انجام می پذیرد.

درعملیات کفسابی به وسیله ساب های پی در پی سنگ تا مرحله صیقلی شدن و شفافیت بی نظیر و شیشه ای شدن پیش می رود که به طور کلی در هر مرحله به پرداخت شدن سنگ و نیز درخشش بیشتر نزدیک تر می شود.

چرا باید کفسابی کنیم

 

دلایل فراوانی برای انجام سنگسابی یا کفسابی سنگ وجود دارد ولی مهمترین عامل آن زیبا جلوه دادن سنگ فرشی است که با هزینه زیاد اجرایی شده است،زیرا اگر سنگی که بر کف منزل،اداره و کارخانجات،مغازه یا … فرش کرده ایم را به وسیله عملیات کفسابی ساب نزنیم و صیقل ندهیم یک چهره ناپسند در سنگ ایجاد می شود و با گذر زمان رسوبات و چرک و کثیفی روی سنگ افزایش یافته و پستی و بلندی نامطلوبی را ایجاد می کند.

یکی از عمده مشکلاتی که برای سنگ پیش می اید این است که بعضی  افراد به اشتباه برای تمیز کردن سنگ یا موزاییک آن را با مواد شیمیایی شست شو می دهند که این کار باعث رسوب کردن مواد شیمیایی داخل سنگ می شود که علاوه بر اسیب به سنگ، رنگ آن را مات و کدر نشان می دهد.

همچنین در اکثر مواقع دیده می شود که بین سنگ فضای خالی وجود دارد که این مشکل نیز با کفسابی و بندکشی رفع شده و باعث یک دست شدن کف زمین میشود.

خدمات کفسابی باعث میشود تا نظافت سنگ راحت تر شده و ظاهر زیبایی را به کف و ساختمان می بخشد 

کفسابی و نماشویی

کفسابی و نماشویی

هزینه کفسابی

هزینه کفسابی

کفسابی سنگ گرانیت

کفسابی سنگ گرانیت

کفسابی تهران

کفسابی تهران

قیمت کفسابی - کفسابی

قیمت کف سابی سنگ - قیمت ساب زدن سنگ قیمت کف سابی موزاییک قیمت کفسابی راه پله قیمت کفسابی پارکینگ

کفسابی پله

کفسابی پله و راه پله - یکی از قسمت های مهم آپارتمان ، راه پله ها می باشند که تمیزی و مرتب بودن آنها می تواند نظر مهمانان را جلب کند

سنگ سابی - سنگسابی

سنگ سابی - سنگسابی

جرم گیری سنگ های قدیمی

جرم گیری سنگ های قدیمی - اگر سنگ های کف یا نما کهنه شده است و دیگر ظاهر مناسبی ندارد یا بر اثر ضربه بعضی قسمت ها شکستگی دارد ، نگران نباشید با ما تماس بگیرد

Copyright © 2010 - www.MetalAndSteel.ir All Rights Reserved
Design by: DARIUSH ZAMANI